Стартував Кубок України з хокею імені Анатолія Хорозова

admin
Мін. читання 1

В Україні розпочалася боротьба за головний передсезонний хокейний трофей – Кубок України імені Анатолія Хорозова.

У стартових поєдинках київський «Сокіл» зазнав поразки від чинного чемпіона – «Кременчука» з рахунком 0:5 (0:1, 0:1, 0:3). Натомість хокейний клуб «Одещина», який дебютує на турнірі, здобув вольову перемогу над херсонським «Дніпром»4:2 (0:1, 2:0, 2:1).

У другий ігровий день, 25 вересня, відбудуться матчі:

  • «Дніпро» – «Кременчук»
  • «Одещина» – «Сокіл»

Згідно з регламентом, протягом трьох днів кожен клуб проведе по три матчі, після чого дві найкращі команди зіграють у фіналі.

- Advertisement -
Ad imageAd image
Поділитися цією статтею
Коментарів немає