В Україні розпочалася боротьба за головний передсезонний хокейний трофей – Кубок України імені Анатолія Хорозова.
У стартових поєдинках київський «Сокіл» зазнав поразки від чинного чемпіона – «Кременчука» з рахунком 0:5 (0:1, 0:1, 0:3). Натомість хокейний клуб «Одещина», який дебютує на турнірі, здобув вольову перемогу над херсонським «Дніпром» – 4:2 (0:1, 2:0, 2:1).
У другий ігровий день, 25 вересня, відбудуться матчі:
- «Дніпро» – «Кременчук»
- «Одещина» – «Сокіл»
Згідно з регламентом, протягом трьох днів кожен клуб проведе по три матчі, після чого дві найкращі команди зіграють у фіналі.

